Akcja - sprzątanie łowisk

Powiadom znajomego:

W dniu 18 marca 2023 r. zorganizowano akcję sprzątania łowisk przed wiosennym zarybieniem i przygotowania stanowisk wędkarskich do sezon 2023 r.

W pracach  uczestniczyło łącznie 13 osób (52h) - członków zarządu, komisji rewizyjnej, sądu koleżeńskiego  oraz dwóch członków koła tj. ojciec z synem, który jest członkiem uczestnikiem. Wycięto uschnięte zarośla przy budynku gospodarczym, które przepuszczono przez rozdrabniacz, dokonano naprawy stanowisk i przygotowano ich numerację do rozgrywania zawodów.

W dniu 25 marca 2023 r. ponumerowano stanowiska, uzupełniono ubytki murka przy rybaczówce zaprawą tynkarską, zgarnięto wyschniętą trzcinę i trawę z brzegów łowiska Kalety, poprawiono zejścia do stanowisk. Ogółem w pracach uczestniczyło 9 osób (27h).