Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze członków koła 2023 r.

Janusz Olszewski

W dniu 16.12.2023 r. odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawcze członków koła w siedzibie koła nr 25 Szopienice. Na zebranie przybyło 16 członków oraz przedstawiciel ZO kol. Tadeusz Rakoczy - członek Zarządu Okręgu. Zebranie rozpoczęło się o godz. 915 a zakończyło o godz. 1150. W trakcie zebrania wręczono odznaki kol. Januszowi Jakóbczykowi zastępcy przewodniczącego komisji rewizyjnej - złotą odznakę PZW i kol. Romanowi Radeckiemu - odznakę "Senior Wędkarstwa za długoletnie członkostwo powyżej 40 lat. Prezes koła wręczył tiszerty, czapki i polary z logo koła członkom SSR: kol. L. Męcikowi, kol. Z. Żurawskiemu, kol.  R. Radeckiemu, kol. M. Szkutnikowi i kol. K. Gidkowi. Koszulkę polo oraz polo otrzymał gospodarz koła kol. A. Guliński.